Росія готується до атак у Вовчанську на півночі Харківської області, там окупанти перегрупували штурмові загони.
Про це у Telegram повідомляє Оперативно-тактичне угруповання Харків.
У Силах оборони зазначають, що на Харківському напрямку ситуація суттєвих змін не зазнала. Окупанти продовжують атакувати позиції українських військових.
– У Вовчанську ворог в рамках підготовки до проведення штурмових дій здійснив перегрупування штурмових груп 153 танкового полку, а також проводить внутрішню ротацію особового складу в підрозділах 138 окремої мотострілецької бригади, – йдеться у повідомленні.
Ситуація в районі Вовчанська
Крім того, на напрямку Козача Лопань – Золочів окупанти посилили повітряну розвідку дронами, шукаючи підрозділи ЗСУ.
У районі Вовчанська протягом минулої доби сталося чотири бойові зіткнення. Від початку цієї доби Сили оборони відбили одну атаку ворога.