Прем’єр-міністр країни Денис Шмигаль заявив, що у 2025 році Україна буде здатна забезпечити потреби в артилерії власним виробництвом на 100%.
Про це він сказав у вівторок, 4 березня, на пресконференції у Києві.
Виробництво артилерії в Україні
– Сьогодні Україна виробляє власну артилерію. І протягом цього року ми будемо здатні забезпечити 100% потреби в артилерії власним виробництвом, – повідомив він.
Шмигаль також розповів, що Україна побудувала новий оборонно-промисловий комплекс (ОПК), який за останні три роки значно збільшив свої потужності.
За його словами, нині Україна здатна виробляти зброю на суму $35 млрд на рік, назвавши це вагомим досягненням.
Нагадаємо, на виробництво зброї у держбюджеті-2025 передбачили 55 млрд грн.
Кошти будуть спрямовані на розвиток виробництва, розробку та впровадження нових технологій, нарощення виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 104-ту добу.
На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.