Фон дер Ляєн пообіцяла підтримку ЗСУ відповідно до Стратегії дикобраза

Урсула фон дер Ляєн

Фото: Getty Images

Під час віртуальної зустрічі світових лідерів, організованої прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн підтвердила підтримку України та її Збройних сил.

Про це вона написала в соцмережі X (Twitter) у суботу, 15 березня.

ЄС підтримуватиме ЗСУ відповідно до Стратегії дикобраза

Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС продовжить підтримувати зусилля України щодо припинення вогню.

– Тепер Росія повинна продемонструвати, що вона готова підтримати припинення вогню, яке призведе до справедливого і тривалого миру, – написала політикиня.

Президентка Єврокомісії також наголосила на важливості зміцнення обороноздатності України, пояснивши, що Європа продовжить підтримувати українські Збройні сили в межах стратегії, відомої як Стратегія дикобраза.

– Нарешті, ми активізуємо оборонні зусилля Європи в межах програми переозброєння Європи, збільшуючи витрати на оборону, – додала вона.

Урсула фон дер Ляєн подякувала прем’єр-міністру Великої Британії за організацію цієї важливої зустрічі лідерів.

Читайте також
Підтримка України та інвестиції в оборону: ЗМІ дізналися деталі нової стратегії ЄС
Вікторія Васьковська редакторка сайту
Категорії: Україна