PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Тігіпко бачив, як Тимошенко програла футбол

Невигідні газові контракти, укладені з Росією колишньою прем’єркою Юлією Тимошенко, – це гол у власні ворота для України.

Тігіпко бачив, як Тимошенко програла футбол

Невигідні газові контракти, укладені з Росією колишньою прем’єркою Юлією Тимошенко, – це гол у власні ворота для України.

Про це у Миколаєві заявив віце-прем’єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. На його думку, Україна має продовжувати переговори з Москвою та добиватися перегляду газових угод, хоча урядовець визнає – це буде непросто.

Аби вийти з нинішнього складного становища, держава має заощаджувати блакитне паливо та активно впроваджувати на підприємствах інші джерела енергії – наголосив віце-прем’ер, спілкуючись з працівниками Миколаївського «Науково-виробничого комплексу «Зоря-Машпроект», що виробляє газотурбінні двигуни.

«Ми самі собі забили гол у ворота цим газовим контрактом. Це чистий авто-гол. Я вважаю, що зараз наступна програма, над якою ми повинні дуже попрацювати – це енергозбереження. Менше купляти газу, виходити на своє вугілля, на своє пальне», – каже Тігіпко.

Оглянувши державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Сергій Тігіпко пообіцяв перевернути соціальну політику і натякнув про нові реформи після виборів.

Вже у листопаді до Верховної ради подадуть 4 законопроекти. Зокрема, про «Легалізацію робочих місць і заробітної плати». Віце-прем’єр наголосив на необхідності запровадження кримінальної відповідальності за зарплату у конвертах.

Нові урядові ініціативи мають наповнити державний бюджет, що дозволить і далі збільшувати соціальні виплати – запевняє Сергій Тігіпко.

//ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка