PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Податкова іде назустріч інвесторам

Голова Податкової служби України Олександр Клименко зустрівся сьогодні з представниками французького бізнесу та з послом цієї країни Аленом Ремі.

Податкова іде назустріч інвесторам

Голова Податкової служби України Олександр Клименко зустрівся сьогодні з представниками французького бізнесу та з послом цієї країни Аленом Ремі.

І запевнив, що його служба робить усе можливе, аби створити найкращі умови для зручної співпраці з бізнесменами, і стати сервісною службою, яка до мінімуму скоротить своє спілкування з підприємцями і забезпечить своєчасне відшкодування ПДВ.

Податкова служба уже визначила індекс інвестиційної активності та зібрала побажання від представників іноземного капіталу щодо поліпшення своєї роботи.

Французькі бізнесмени підтвердили, що податок на додану вартість повертають вчасно, за переший квартал цього року відшкодували 84 мільйони, розрахувавшись і за попередні роки, та й кількість перевірок значно зменшилась.

«Ми вже бачимо позитивні зміни. Дійсно, ПДВ відшкодовують вчасно. І це велика заслуга Податкової служби, яка допомагає інвесторам розвивати бізнес, а не душить його. Є розуміння, що давши бізнесу свободу, можна збільшити і прибутки в бюджет», – каже Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі.

«Мої зобов’язання – це покращення системи адміністрування і покращення сервісу. А ваші, і я вас до цього закликаю – це інвестиції в нашу країну, створення додаткових робочих місць і, звичайно ж, збільшення сплати податків», – відповів голова Державної податкової служби України Олександр Клименко.

//ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка