PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Крим і Донбас: мінус 5,3 млрд грн для бюджету

Складна ситуація в Україні негативно вплинули на бюджетний процес і повноту адміністрування податкових надходжень.

Крим і Донбас: мінус 5,3 млрд грн для бюджету

Керівник митної служби України, заступник керівника Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко представив у Верховній Раді звіт роботи відомства в 2014 році.

У 2014 році митниця забезпечила надходження до бюджету в сумі 136,9 млрд. Всього за рік надходження до бюджету від зовнішньоекономічних операцій склали 135,7 млрд. грн., що становить 99,1 %.

Загалом показники надходжень зросли відносно минулого року на 15,4%, у тому числі за загальним фондом надходження зросли на 11% або на 11,9 млрд. грн. У 2013 році – 108,4 млрд. грн.

Читайте: В Ахметова відібрали Крименерго

Складна ситуація в Україні негативно вплинули на бюджетний процес і повноту адміністрування податкових надходжень, у тому числі від зовнішньоекономічної діяльності:

– за період анексії АР Крим від Кримської і Севастопольської митниць бюджет недоотримав прямих податкових платежів у сумі 1,8 млрд. грн.

– події в Південно-Східному регіоні призвели до зменшення надходжень від Східної та Луганської митниць в сумі 3,5 млрд. грн.,

– зміна структури імпорту і падіння цін на світових ринках призвели до зменшення оподатковуваного обсягу імпорту на 21% (в доларах США).

Дивіться також. Волонтери: Українці дають армії 40 грн. з людини

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка