PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Реальне місце РФ і США у світі – графіка світової економіки

Тепер навіть поверхевого погляду достатньо, щоб зрозуміти, хто дійсно може претендувати на світове лідерство.

Реальне місце РФ і США у світі – графіка світової економіки

Тепер навіть поверхевого погляду достатньо, щоб зрозуміти, хто дійсно може претендувати на світове лідерство – оприлюднено графік світової економіки.

На ньому зобразили номінальний ВВП різних країн у вигляді площин. Їх розмір залежить від частки ВВП країни в світовому ВВП. Кожна площина розділена на 3 частини — насиченим кольором виділена сфера послуг, більш бляклим — промисловість, а зовсім непомітним — сільське господарство, передає BusinessViews.

Читайте: Три сценарії Кремля для Криму і Донбасу

США — найпотужніша країна,  ВВП становить чверть від світового. Америка орієнтується на надання послуг, промисловий та сільськогосподарський сектори в Штатах досить малі (але все одно займають друге і третє місце в світі відповідно завдяки величезному ВВП).

Китай — на другому місці. Сфера послуг і промисловість в Піднебесній майже рівні, але останніми роками темпи приросту сфери послуг зростають.

При цьому частка Росії у світовому ВВП – лише 2,49%.

Частка нашої сусідки Польщі у світовій економіці — 0,74%. Її номінальний ВВП у 2014 році — $547 млрд.

Читайте: Наступ на Донбасі: коли і де (карта АТО)

Українська економіка настільки мала, що на графіку її навіть не зобразили. ВВП України — $131 млрд. Виходить, що частка України у світовому ВВП — 0,17%. Промисловість дає нам лише 29% ВВП.

Завдяки настільки потужній економіці, найбільшим витратам на армію і однією з наймогутніших армій світу Штати здатні домінувати на планеті. Чим періодично і користуються. Правда Китай наздоганяє, так що скоро ми зможемо знову жити в біполярному світі. І свого майбутнього союзника Україна нарешті вибрала цілком однозначно.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка