Такі підрахунки озвучив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, пише Новости Донбасса.
– Що стосується відновлення житла. Ви бачили, що відбувається в Широкиному? Там потрібно заново відбудовувати. Не ремонтувати, не там щось підмазати… Фактично потрібно з нуля відновлювати Широкине, Піски, Водяне, Опитне. На сьогоднішній день дуже багато питань у Жованці та в інших населених пунктах, – сказав глава Донеччини.
Він підкреслив, що таких фінансових ресурсів у Донецької області немає, а вимагати їх потрібно у агресора.
Читайте: Негайно реагувати: Муженко віддав наказ військовим
– Тобто ми вимагатимемо від Росії компенсувати те, що вони накоїли тут, у нас в Україні. Зараз говорити про якийсь проект із відновлення населених пунктів на лінії розмежування не доводиться, і таких проектів поки немає, – сказав він.
Нагадаємо, Європейський парламент заборонив своїм співробітникам і не рекомендував своїм депутатам їхати на Донбас з міркувань безпеки.