PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Терміновий кредит готівкою з 21 року до 100 тис. грн в Києві

“Кредитний супермаркет” надає особливу послугу: 100 тис. грн на карту і навіть більше, за вигідною програмою може отримати будь-який резидент, який працює 3 місяці.

Терміновий кредит готівкою з 21 року до 100 тис. грн в Києві

Сьогодні взяти 100 тис. грн у кредит в Києві вийде, звернувшись в банк або до професійного брокера. Якщо гроші потрібно отримати терміново, тоді оптимальним буде другий пункт. І вже точно такий варіант пошуку засобів більш ефективний у разі звернення позичальника в “Кредитний супермаркет”, бо ця відома компанія вже не перший рік є одним з лідерів сфери.

Перейти на сайт і подати заявку: https://www.kkks.com.ua/kredit-nalichnymi.html

Чому професійний брокер це вигідне рішення

На сьогодні банк оптимальний варіант для тих, хто:

 • розуміється в банківських справах. Причина в тому, що при великій сумі кредитування зайвих 1-2% призведуть до значної переплати;
 • документально підтвердить свою платоспроможність та працевлаштування;
 • має запас часу, бо для отримання великої суми потрібно відвідати кілька банків, де доведеться надати документи і чекати остаточного рішення, причому без будь-яких гарантій.

Слід знати, що з кожним зверненням завдання стає складніше, тому що інформація про будь-яку відмову вноситься представниками банків в кредитну історію.

З “Кредитним супермаркетом” все простіше, бо 100 тис. грн на карту і навіть більше, за вигідною програмою може отримати будь-який резидент, який працює 3 місяці і готовий надати:

 • паспорт;
 • ІПН.

Якщо є можливість, тоді слід підтвердити дохід відповідною довідкою. Її наявність не обов’язкова, але за відсутності такого документа сума кредиту може бути меншою.

При поганій історії, наявності інших значних складнощів (наприклад, якщо гроші потрібні іноземцеві, невідповідний вік) на кредити до 100 тис. грн, без довідки про доходи (в Києві) також можна розраховувати, але для цього доведеться внести заставу.

Важливо, що фахівці “Кредитного супермаркету” здатні швидко вирішити проблему з якою звернувся клієнт. Так у багатьох випадках рішення про видачу грошей приймається за 1 годину.

Надаються потрібні 100 тис. грн з 21 року і це на сьогодні оптимальне рішення. Причина в тому, що низка банків дають гроші з 22 років, нерідко українці мають право стати позичальниками і пізніше – в 23 роки.

Гроші можна брати для різних цілей, наприклад:

 • ремонт будинку, квартири;
 • купівля чого-небудь;
 • розширення бізнесу та ін.

Позикові кошти за допомогою співробітників “Кредитного супермаркету” можуть надаватися на 3 роки (36 місяців), точніше це максимальний термін. Якщо позичальник готовий повернути кошти швидше, то графік погашення розписується:

 • на 2 роки (24 місяців), що оптимально;
 • на 1 рік (12 місяців).

При достроковому погашенні комісія, штрафи не передбачені, при частковому поверненні грошей позикодавцем складається новий графік, що зручно.

Кредитна карта на 100 тис. грн в Києві може стати вигідною альтернативою займу готівкою.

Як почати співпрацю

Ініціювати процедуру кредитування в “Кредитному супермаркеті” вкрай просто. Все, що позичальникові необхідно зробити, це просто подати заявку, яка складається всього за декілька хвилин в режимі онлайн. Необхідно вказати найпростіші дані (ПІБ, вік та інші дані) і прописати номер свого телефону, що допоможе прискорити процедуру отримання позикових коштів.

Джерело: Кредитний брокер “Кредитний Супермаркет”

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

  Знайшли помилку в тексті?

  Помилка