PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Акімова розповіла, що реформується в Україні, опозиція не повірила

Цьогорічні вибори до парламенту не завадять ефективним реформам в країні. У цьому запевняли представники влади глядачів та гостей студії «Свободи слова».

Цьогорічні вибори до парламенту не завадять ефективним реформам в країні. У цьому запевняли представники влади глядачів та гостей студії «Свободи слова».

Перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова наголосила, що нині дві найголовніші реформи це дерегуляція економіки та реформа медицини. Так, влада планує розвивати інститут сімейних лікарів, підвищити якість надання екстренної медичної допомоги та продовжити об’єднання лікарень задля підвищення рівня обслуговування.

«Мова не йде про звільнення або скорочення медиків, або навчальних установ – у нас їх не вистачає. Перепрофілізація – це не закриття, це зовсім різні речі. Середня зарплата в медицині зросте з 1826 до 2311», – каже перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

Одна з головних програм влади – президентський проект «Нове життя». Він покликаний захистити та підтримати маленьких українців у перші дні життя. По всій країні мають створюватися перинатальні центри – сучасні клініки з найновітнішим обладнанням, де вагітні зможуть спочатку отримувати усі необхідні консультації, а потім народжувати. Перший такий центр нещодавно відкрили у Кіровограді. Представники опозиції такі реформи схвалюють, однак наголошують – необхідно дбати і про подальше життя людини. Адже нині українці живуть у середньому на тринадцять років менше за європейців. На думку опозиції головне, що сьогодні необхідно зробити – це подолати тотальну корупцію в країні. А для цього потрібні зусилля усієї нації.

«Жоден уряд, чи жоден президент це не зробить, якщо не буде системного підходу до цього, коли суспільство не буде співучасником, коли громадянське суспільство не буде жорстким контролером, коли медіа і опозиція не будуть це контролювати», – говорить перший заступник голов Верховної Ради України Микола Томенко.

Одна з передумов боротьби з корупцією – це дерегуляція економіки та зменшення тиску на бізнес. Влада обіцяє цьогоріч провести і ще дві важливі реформи. Земельну – надати селянам можливість продавати та купувати землю, та адміністративну, яка має полегшити доступ до оформлення документів та зменшити тут корупцію. Голосування у студії «Свободи слова» показало – 62 відсотки гостей вважають що спочатку потрібні соціальні та економічні реформи, а вже потім – політичні та адміністративні.//ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка