PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Янукович: В економічному плані цей рік буде дуже непростим

Президент України Віктор Янукович прогнозує, що 2012 рік буде складним для країни в економічному плані, і закликає народних депутатів до консолідації і розуміння.

Президент України Віктор Янукович прогнозує, що 2012 рік буде складним для країни в економічному плані, і закликає народних депутатів до консолідації і розуміння.

“В економічному плані цей рік буде дуже непростим. Необхідно мінімізувати ризики нової світової кризи”, – сказав глава держави у своєму виступі на відкритті 10-й сесії Верховної Ради у вівторок.

Серед першочергових завдань він, зокрема, назвав внесення до парламенту проекту закону про реформування НАК “Нафтогаз України”, роботу в напрямку регулювання експортної діяльності та транспортної інфраструктури, посилення у сфері енергоефективності, реалізацію нової аграрної політики та ін.

“Саме в 2012 році ми повинні подолати комплекс неповноцінності. Цього можна досягти лише шляхом консолідації і розуміння”, – звернувся Янукович.

Президент висловив упевненість, що “кожен з присутніх у залі буде відчувати свою відповідальність за те, що відбувається в країні”.

Глава держави також назвав ряд досягнень країни за минулий рік, у тому числі збільшення ВВП на 5,2%, інфляцію на рівні 4,6%, стабільність національної валюти, “поступове збільшення доходів людей”.

“У 2011 році національна економіка продемонструвала здатність до розвитку… Позитивні підсумки 2011 року – це лише підстава для кропіткої роботи”, – відзначив В.Янукович.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка