PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Литвин злякався резолюції ПАРЄ

Голова Верховної Ради Володимир Литвин не виключає, що ПАРЄ може застосувати санкції до України у разі невиконання вимог, викладених в резолюції.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин не виключає, що ПАРЄ може застосувати санкції до України у разі невиконання вимог, викладених в резолюції.

“Всіх нас повинно, врешті-решт, мобілізувати зміна тональності (резолюції ПАРЄ по Україні – ред.). Якщо на початку їх лейтмотивом були заохочення і рекомендації, то останнім часом імперативні вимоги. Особисто у мене є відчуття запрограмованості наступного кроку – санкції”, – сказав В.Литвин, виступаючи у вівторок з трибуни парламенту.

Він підкреслив, що виконати викладені вимоги в останній резолюції ПАРЄ, а, тим більше, внести зміни до Конституції у найкоротші терміни неможливо.

“Не ставлячи під сумнів об’єктивність оцінок, разом з тим, вважаю за необхідне підкреслити, що останнім рішенням ПАРЄ мимоволі підіграв антиєвропейським силам в Україні і не тільки”, – вважає спікер.

“Це також реальність. Так й ми продемонстрували, що не надто віримо у власні сили, не дуже віримо в Україну, все ще живемо синдромом державної неповноцінності і плутаємо державу з владою. Можна не любити владу, але потрібно поважати Україну і припинити ставитись до держави як до особистої власності”, – сказав В.Литвин.

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка