PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Луценко переконав позивачів у своїй невинуватості?

Прокурори завершили допит Луценка

Під час допиту Луценко розповів, що приймаючи на роботу Леоніда Приступлюка, йому не було нічого відомо про його освіту.

Екс-міністр підкреслив, що його роль при прийомі Приступлюка на служу до МВС звелася лише до того, щоб дати вказівку начальника департаменту кадрової служби прийняти на роботу водієм. “Більше ніяких дій я не робив, жодних відомостей про це не маю”, – підкреслив він.

За словами екс-міністра, рішення оформити Приступлюка до департаменту оперативної служби ухвалювалося у відділі кадрів.

Луценко підкреслив, що всі накази щодо Приступлюка він підписував серед багатьох інших, і ці документи на підпис міністра приходили з резолюціями і візами всіх відповідальних служб. “Я не мав підстав не підписати підготовлений оперативними службами наказ. На документі були всі необхідні візи, заперечень не було у жодного з департаментів”, – пояснив він.

Щодо нагород Приступлюка Луценко зазначив, що вручав сотні нагород працівникам органів внутрішніх справ, ініціаторами нагороджень завжди виступали відповідні департаменти, перевіркою займався кадровий департамент МВС. При цьому Луценко уточнив, що суму нагороди також визначали співробітники кадрової служби.

Луценко також наголосив, що особисто нагороди своєму водієві не вручав. “Це не входило в моїй компетенції”, – пояснив він.

Продовжуючи відповідати на питання, Луценко заявив, що підписував лист на ім’я прем’єр-міністра Юлії Тимошенко про зарахування стажу Приступлюку на вільнонайманих роботах у стаж роботи в органах МВС. Луценко підкреслив, що крім його підпису в цьому документі були підписи також начальника кадрового департаменту МВС. “Але в матеріалах справи міститься копія листа, яка не відповідає оригіналу… Що з нею зробили фальсифікатори цієї справи, не відомо… І де оригінал?”, – сказав він.

Щодо святкування Дня міліції, Луценко підкреслив, що воно проводилося згідно з указом президента, і що на концерт у Палаці Україна бюджетні кошти не виділялися.

Представники цивільного позивача ставити питання відмовилися. “У вас заявлений позов до підсудного і немає питань?” – запитав суддя Сергій Вовк.

“А ми їх переконали”, – сказав Луценко.// ЛІГАБізнесІнформ

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка