PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

У Путіна вже побачили початок кінця Януковича

В агітаційній брошурі прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна намітили початок кінця Президента України Віктора Януковича.

В агітаційній брошурі прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна намітили початок кінця Президента України Віктора Януковича.

Про це повідомляє Комерсант-Україна у своїй статті “Про Владимира Путина дан 101 ответ“.

В агітаційній брошурі начальник передвиборного штабу Володимира Путіна, режисер Станіслав Говорухін, досить жорстко висловлюється про Президента України Віктора Януковича.

Нагадуючи, що Росія запропонувала Україні “будувати повноцінне майбутнє разом у Євразійському союзі”, відзначаючи, що “Захід не збирається пускати Україну до Європейського союзу”, весь тягар відповідальності за реалізацію цього плану голова народного штабу Володимира Путіна покладає саме на українського президента. “У мене немає остаточної відповіді на питання, що вибере Янукович, проте я точно знаю, що, всупереч всім ілюзіям нинішньої української влади, відмова від пропозиції Росії стане для Януковича та його Партії регіонів початком кінця. І дуже велика ймовірність того, що в результаті їх провалу політичний маятник на Україні знову гойднеться у бік радикальніших антиросійських сил”,- вважає Станіслав Говорухін.

У брошурі начальник штабу Путіна пише також про повернення Криму Росії. Так, виборчий штаб Володимира Путіна вважає “передачу Криму 1954 року, а потім його нинішнє перебування у складі України яскравою історичною несправедливістю стосовно Росії та російського народу”. Щоправда, пан Говорухін розуміє, що “можливість повернення Криму та Севастополя мирним, а тим більше військовим шляхом у наш час неможливе в принципі” і найкращим варіантом відносини Москви до Києва є “зробити все, щоб Україна збереглася в Єдиному економічному, релігійному, культурно-історичному просторі з Росією”.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка