PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Тимошенко закликала партійців бігти, і благословила Кожем’якіна

Лідерка БЮТ написала листа опозиції, каже, що за всім стежить.

Лідерка БЮТ написала листа опозиції, каже, що за всім стежить.

Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, яка перебуває в ув’язненні у Качанівській колонії, закликала опозицію об’єднатися на виборах.

“Всіма вашими силами та можливостями, на всіх рівнях переговорного процесу в центрі та регіонах, ви мусите забезпечити повне, справжнє, щире об’єднання опозиційних сил в єдиний непоборний моноліт для участі в парламентських виборах 2012 року”, – написала екс-прем’єр у листі з колонії, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

“Дріб’язкове гетьманство опозиціонерів позбавить Україну навіть шансу! Об’єднання лише на мажоритарних округах – недостатньо! Ви зобов’язані не декларувати, а реально захистити Україну від деградації!”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко доручила «бігти до людей в регіони та розповідати їм, в якій тяжкій небезпеці опинилася наша країна, в якій небезпеці життя кожного українця. Детально розкажіть людям, що вихід є, в чому він полягає і як діяти, щоб з цієї біди вийти».

Крім того, вона закликала не допустити “забрати у країни стратегічні об’єкти власності – землю, газотранспортну систему, гідроелектроенергетику, “Енергоатом”, “Укрзалізницю”, музейні цінності та інше”.

Екс-прем’єр додала, що незважаючи на своє місцезнаходження і стан здоров’я, відстежує всі процеси, що відбуваються в країні. “У мене достатньо інформації для глибокого аналізу та розуміння цих подій”, – зазначила вона.

Юлія Тимошенко схвалила останні кадрові призначення в партії, зокрема Андрія Кожем’якін на посаді керівника фракції «БЮТ-Батьківщина».

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка