PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Тема дня: Холодний душ для Президента

На площі перед Верховною Радою парад авто з дипломатичними номерами. Вони приїхали на відкриття сесії українського Парламенту. Дипломати слухали Президента і спостерігали за опозицією.

На площі перед Верховною Радою парад авто з дипломатичними номерами. Вони приїхали на відкриття сесії українського Парламенту. Дипломати слухали Президента і спостерігали за опозицією.

Під Радою тісно через дипломатів. В знак поваги до них депутати власні авто паркували просто посеред дороги. У залі опозиція розгорнула плакат із Тимошенко. Віктора Януковича зустріли вигуками «Ганьба» і «Юлі Волю».

Віктор Янукович стояв мовчки щонайменше 5 хвилин. Потім таки почав промову, порадивши опозиції з майданів повернутися у Раду: «Я хочу звернутися до опозиційних фракцій. Повертайтесь до Парламенту! Рятувати країну на майданах неможливо. Ми це з вами знаємо».

Майже півгодини опозиція кричала та махала. Надірвали і голос, і руки. Кажуть, протест виник спонтанно. Дипломати все це фотографували і навіть дехто сміявся.

Через поведінку БЮТівців, на думку спікера, тепер їм буде важче домагатися звільнення Тимошенко через декриміналізацію статей Кримінального кодексу.

Віктор Янукович говорив про те, на що нарікає опозиція. Він закликав податкову зменшити тиск на підприємців і обмежити повноваження контролюючих структур.

Віктор Янукович закликав депутатів взяти участь у роботі Конституційної асамблеї і довірити написання Основного Закону фахівцям. Та пообіцяв переглянути бюджет і підвищити соціальні стандарти, якщо економіка покаже зростання. Президент прихильник справедливої адресної допомоги, і активнішого впровадження енергоощадних технологій.

Про зовнішні проблеми Віктор Янукович згадав наприкінці виступу. За словами Президента, шлях України у ЄС безальтернативний. Але не відреагував на негативну резолюцію ПАРЄ і погрози Ради Європи запровадити проти України санкції. // ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка