PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Азаров: Українці бояться зміни влади (відео ICTV)

Люди бояться, що влада зміниться. У цьому впевнений прем’єр-міністр України Микола Азаров, про що він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Азаров: Українці бояться зміни влади (відео ICTV)

Люди бояться, що влада зміниться. У цьому впевнений прем’єр-міністр України Микола Азаров, про що він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.Такого висновку прем’єр дійшов після моніторингу виконання програми “Доступне житло”.

Азаров зазначив, що на сьогодні понад 6 тисяч людей виявили бажання отримати кредити на умовах здешевленої процентної ставки. Визначено майже 4 тисячі квартир, які можуть бути реалізовані на першому етапі виконання програми.

“Тобто, є збалансований попит і пропозиція. Робота пішла. Тому вчора у людей я насамперед цікавився тим, які проблеми виникають у цій новій для нас справі. Питання, звісно, є. Наприклад, люди хочуть, щоб компенсація відсотків йшла не через них, а безпосередньо через банк позичальникові. Виявляється, бояться, що влада зміниться, і програму скасують, а люди залишаться сам-на-сам з кредитами, як це було раніше. Така собі практична ілюстрація до проблеми соціально-економічної і політичної стабільності в країні. Люди відчули, що стабільність влади і стабільність державної політики, прогнозованість розвитку дозволяють їм планувати для себе краще життя, будувати його своїми руками, і бояться втратити”, – сказав прем’єр.Азаров пообіцяв, що на законодавчому рівні будуть посилені гарантії для громадян, які беруть участь у програмі “Доступне житло”.

З іншого боку, за словами прем’єр-міністра, необхідно посилити відповідальність будівельників, зокрема, передбачити більш суворі санкції за зрив строків введення в експлуатацію житла або його неналежну якість.

“Відповідне доручення я дав вчора міністру регіонального розвитку і будівництва”, – додав він.

//ЛІГАБізнесІнформ

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка