PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Янукович запросив ОБСЄ на парламентські вибори

Президент України Віктор Янукович запросив на парламентські вибори 28 жовтня спостерігачів від ОБСЄ.

Янукович запросив ОБСЄ на парламентські вибори

Президент України Віктор Янукович запросив на парламентські вибори 28 жовтня спостерігачів від ОБСЄ.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Підтверджуючи свою особливу зацікавленість у проведенні чесних і прозорих виборів до Верховної Ради України у повній відповідності із високими міжнародними стандартами, звертаюся до вас із проханням про сприяння у направленні до України офіційних місій спостереження», – йдеться в листі Президента до глав держав та урядів держав – учасниць ОБСЄ.

В.Янукович висловив переконання, що всі учасники виборчого процесу в Україні зацікавлені в тісній співпраці нашої держави з міжнародним співтовариством і широкій присутності під час виборчої кампанії офіційних спостерігачів від іноземних країн і міжнародних організацій.

«Ми усвідомлюємо, що від того, як пройдуть ці вибори, залежатимуть соціальна стабільність країни, а також перспективи подальшої модернізації України та її активної участі у глобальних політичних і економічних процесах», – наголосив Президент у листі.

За його словами, українська влада неухильно дотримується встановлених Конституцією та міжнародними договорами України основних принципів виборчого права, зокрема, щодо організації вільних виборів, гарантування публічності та відкритості виборчого процесу.

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка