PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Азаров проінспектував покращення життя

Як вирішуються соціальні проблеми в глибинці – сьогодні інспектував премʼєр-міністр.

Азаров проінспектував покращення життя

Як вирішуються соціальні проблеми в глибинці – сьогодні інспектував премʼєр-міністр.

Микола Азаров відвідав селище Червоний Донець, де 4,5 тисячі мешканців. Глава уряду насамперед переконався, що черг за виплатами вкладів Ощадбанку тут немає. Охочих поспілкуватися з главою Кабміну зібралося багато. Микола Азаров запевнив, усе обіцяне, і насамперед соціальні ініціативи Президента, влада виконає.

«Ніколи не обіцяю того, що не можна зробити. Тариф на воду можна знизити – можна. Лікаря можна дати – можна. Тобто там, де можна вирішувати, треба вирішувати. Ось наше завдання – закрутити будівництво житла, аби воно пішло по всій країні. Це робота, робочі місця», – заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Більшість жителів Червоного Донця – газовики. Працюють на сусідньому Шебелинському газородовищі, яке експлуатують вже не одне десятиліття, але ще має в надрах майже 100 мільярдів кубів палива. Однак добути його непросто, потрібне спеціальне обладнання. Саме його сьогодні і ввели в експлуатацію – на Червонодонецькій дожимній компресорній станції. Цей великий сучасний комплекс дозволить збільшити видобуток і транспортування понад 100 мільйонів кубів природного газу. Це надзвичайно серйозний внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, наголосив Микола Азаров.

«Ми усім нашим друзям і недругам показуємо, що Україна може за рахунок власних ресурсів, за рахунок своєї волі та рішучості вирішувати поставлені перед собою завдання», – запевняє прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Енергоефективність та диверсифікація джерел постачання вуглеводнів до України – одне з головних завдань уряду, і саме для цього енергетичне міністерство планує відновити роботу старих родовищ, адже там залишилося до 70% невибраного газу.

«Пріоритет №1 – це збільшення власного видобутку, друге – це, там, де можна, заміна газу на вугілля, це реалізується, збільшився видобуток вугілля і газу, та ми міняємо, де можна, це наш внутрішній енергетичний ресурс, і це наші робочі місця, це наші люди і наше виробництво», – розповідає міністр палива та енергетики України Юрій Бойко.

Водночас Україна активно розробляє і нові родовища. Вже цього року добуватимуть сланцевий газ, через місяць почнуть бурити першу свердловину на Чорноморському шельфі.

Ольга Тамбієва, «ФАКТИ», ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка