PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Азаров завдяки Євро хоче прорвати завісу брехні навколо України

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що Євро-2012 необхідно використовувати, аби “прорвати завісу брехні, обману, пропаганди проти України”.

Азаров завдяки Євро хоче прорвати завісу брехні навколо України

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що Євро-2012 необхідно використовувати, аби “прорвати завісу брехні, обману, пропаганди проти України”.”Значна кількість людей не прибула в Україну, злякалися. Але зате ті, хто приїхали, отримали зовсім інше уявлення про Україну. Вони побачили зовсім іншу Україну. У них з’явився привід думати про те, що засоби масової інформації дають недостовірну інформацію про Україну і ми повинні, використовуючи Євро прорвати завісу брехні, обману, пропаганди проти України, яку розгорнули наші доморослі діячі”, – сказав Азаров в ефірі Харківського обласного державного телебачення.Він зазначив також, що Україна, на відміну від Польщі, не отримувала допомогу від Євросоюзу на підготовку до проведення Євро-2012. При цьому, за словами прем’єра, опозиція проводила в Європі “масову кампанію” із закликом бойкотувати чемпіонат.

“Нам ніхто нічого не дав, нам жодного цента не дали на цю справу, хоча це був загальноєвропейський захід. Більше того, напередодні Євро т.зв. наші опоненти проїхали всією Європою і організували масову кампанію бойкоту Євро. Закликали взагалі скасувати проведення чемпіонату в Україні. Стали з’являтися статті, які почали залякувати іноземців, що в Україні злочинність, що там расизм, там проституція на кожному куті, там брудно, там ціни високі. Це була цілеспрямована диверсія проти нашої країни”, – наголосив М.Азаров.Він також зазначив, що нині тональність публікацій про Україну в західних ЗМІ змінилася “Євро – це можливість відкрити нашу країну для Європи. Зараз ми вже не побачимо в засобах масової інформації заходи таких антиукраїнських коментарів, вони зникли”, – сказав М.Азаров.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка