PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Кривавий пастор відповів Медведєву цитатою з Біблії

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов вважає, що повторити югославський сценарій найбільше шансів має саме Росія.

Кривавий пастор відповів Медведєву цитатою з Біблії

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов вважає, що повторити югославський сценарій найбільше шансів має саме Росія.

– У Біблії є такий вислів: “Хто сіє вітер, той пожне бурю”. Саме цим займаються російські керівники, пророкуючи Україні югославський сценарій. Вони зі штанів вистрибують для того, щоб його створити, не зупиняючись перед обстрілом мирних кварталів українських міст і збиваючи цивільні літаки, – цитує прес-служба РНБО коментар Турчинова на заяву прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва про те, що в разі ненадання автономії Донбасу Україна ризикує зникнути як Югославія.

За його словами, більше шансів розсипатися за югославським сценарієм має сама Росія, яка є “колосом на глиняних ногах”.

Секретар РНБО також навів порівняння:

– Багато потужних і серйозних її сусідів дивляться на Росію, особливо на її східну частину, як на консерви, які потрібно розкрити найближчим часом.Водночас він зазначив, що тоталітарний режим у Росії намагається стримувати національно-визвольні рухи “шляхом підкупу або їхнього придушення, і переключити масштабні соціальні невдоволення на вигаданих штучно зовнішніх ворогів”.

При цьому Турчинов нагадав: але досвід СРСР свідчить, що така ситуація не може тривати довго.

– Розпад імперії, побудованої на страху та брехні, що почався на початку 90-х минулого століття, тільки тимчасово призупинився, – вважає він.

На думку секретаря РНБО, радянська інтервенція в 1980-х рр. стала детонатором для початку розпаду імперії, а “чинна інтервенція Росії стане тим детонатором, який завершить процес розпаду”.

Водночас Турчинов наголосив, що Україна здатна протистояти агресії РФ, захистити себе і з часом повернути тимчасово окуповані території Донбасу та Криму.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка