Захарченко погрожує наступом словами Кремля

Захарченко погрожує наступом словами Кремля

Фото до: Захарченко погрожує наступом словами Кремля

“Донецька народна республіка” вийде з мінських угод і перейде в наступ, якщо Київ почне підготовку до вступу в НАТО.

Про це повідомив глава ДНР Олександ Захарченко.

– Заяви Порошенка і його представника на Мінських переговорах Кучми про необхідність вступу України в НАТО спрямовані на руйнування Мінських угод. Якщо Україна почне готувати референдум про вступ до НАТО або інші процедури, то ДНР відразу вийде з Мінських угод і перейде у наступ, – передає слова Захарченка його прес-служба.

Читайте: Київ не правильно зрозумів ультиматум, – Плотницький

Нагадаємо, на зустрічі з Генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом президент України заявив, що 60% населення країни підтримують вступ у альянс. На що в Кремлі знову попередили, що розширення НАТО до кордонів Росії спричинить за собою відповідні контрзаходи.

Категорії: Політика