“Донецька народна республіка” вийде з мінських угод і перейде в наступ, якщо Київ почне підготовку до вступу в НАТО.
Про це повідомив глава ДНР Олександ Захарченко.
– Заяви Порошенка і його представника на Мінських переговорах Кучми про необхідність вступу України в НАТО спрямовані на руйнування Мінських угод. Якщо Україна почне готувати референдум про вступ до НАТО або інші процедури, то ДНР відразу вийде з Мінських угод і перейде у наступ, – передає слова Захарченка його прес-служба.
Читайте: Київ не правильно зрозумів ультиматум, – Плотницький
Нагадаємо, на зустрічі з Генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом президент України заявив, що 60% населення країни підтримують вступ у альянс. На що в Кремлі знову попередили, що розширення НАТО до кордонів Росії спричинить за собою відповідні контрзаходи.

