Мінськ-3 стартував – Безсмертний

Мінськ-3 стартував – Безсмертний

З 1 січня 2016 року розпочався процес Мінськ-3, упевнений представник України в політичній підгрупі контактної групи щодо Донбасу Роман Безсмертний.

– З моєї точки зору Мінськ-3 вже запущений. З 1 січня почався Мінськ-3, а ви скажете, що він не оформлений документом. Так, жодного документа немає, але вибачте мене, філософія внутрішніх процесів говорить про те, що Мінськ-2 навіть на 50% не відповідає на ту проблематику, з якою зіткнулися Україна і світ на теренах українського Донбасу, — заявив Безсмертний, пише 112.ua.

Читайте: На Донбасі гаряче

Крім того, вважає він, Мінськ-3 потягне за собою кілька нових форматів.

– І це потягне за собою реформування компонентів із безпеки ООН, ЄС. І я не виключаю, що це поставить перед собою питання про долю ЄС і окремо — відділення нового чинника сили — це Центральної Європи, — вважає політик.

Категорії: Політика