НАТО: Угоди з Москвою щодо Донбасу не буде

НАТО: Угоди з Москвою щодо Донбасу не буде

Можливе співробітництво НАТО з Росією в боротьбі проти тероризму не вплине на політику Альянсу щодо кризи в Україні.

Про це заявив заступник генсека НАТО Александр Вершбоу в четвер, 24 березня в ході візиту в Литву, пише dw.com.

– Ми не підемо ні на яку угоду, – заявив він.

За його словами, Північноатлантичний альянс не має наміру відмовлятися від додаткових заходів безпеки на східних територіях заради можливої ​​підтримки в боротьбі з тероризмом.

За словами Вершбоу, агресією проти України Росія підірвала основні принципи європейської системи безпеки.

Читайте: Росія готує торги за Савченко – депутат Держдуми

– Навіть якщо ми можемо активніше співпрацювати в боротьбі проти тероризму, ми не відмовимося від рішучої відповіді на цю агресію і особливо на незаконну анексію Криму, – підкреслив заступник генерального секретаря НАТО.

Як повідомлялося, президент Росії Володимир Путін дав зрозуміти Держсекретарю США Джону Керрі, що займеться звільненням Савченко “в певний момент”.

Категорії: Політика