Незаконно засуджена російський судом українська льотчиця Надія Савченко могла бути звільнена ще 22 травня.
Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час прес-конференції.
– Ми тричі говорили з Путіним про реформу. Було досягнуто згоди про помилування. Домовилися, що не оскаржень, щоб не затягувати повернення штучно. Спочатку була дата 22.05. Але з російської сторони хтось пішов у відпустку, тому була призначена остання дата про синхронний зліт літаків 25 травня. В той день не було жодного збою в поверненні, – сказав він.
Читайте: Порошенко: ЦВК буде відправлена у відставку
Також він зазначив, що перша дата повернення Савченко була зафіксована в Туреччині, коли Порошенко зобов’язався помилувати російських спецназівців.
Всі подробиці підсумкової прес-конференції президента Петра Порошенка – в онлайн-трансляції Фактів ICTV у зручному для вас форматі. Також Факти підготували для вас матеріал про те, які обіцянки Порошенко виконав за два роки президентства, а що так і залишилося лише словами.