При цьому Порошенко зазначив, що ухвалений законопроект посилює позицію України в питанні можливої миротворчої місії ООН на Донбасі.
– Закон хоч і регламентує детально військовий аспект нашої боротьби, ключовим проголошує мирний, політико-дипломатичний шлях. (…) Закон посилить нашу позицію у боротьбі за звільнення заручників і у питанні можливого розміщення миротворців ООН на Донбасі, – йдеться у зверненні глави держави до співвітчизників, розміщеному на сайті президента.
– Він дає чіткий сигнал всім нашим співвітчизникам на окупованих Росією територіях: Україна повернеться до вас, а ви – до України. Бо ми – єдина, соборна і неподільна країна, – сказав Порошенко.
Читайте: Парубій підписав закон про особливий статус Донбасу
До слова, про що йдеться в ухвалених Верховною Радою законах щодо Донбасу, читайте у матеріалі Фактів ICTV.

