PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Тимошенко прийняла творця Монументу Незалежності у ВО Батьківщина

У четвер, 5 липня Юлія Тимошенко офіційно презентувала для ЗМІ та мешканців столиці Центр захисту киян.

Тимошенко прийняла творця Монументу Незалежності у ВО Батьківщина

Під час події Анатолій Кущ, автор та творець Монументу Незалежності України, отримав партійний квиток з рук лідера ВО Батьківщина.

– Без серця, без душі, без любові –  будь-яка робота не має значення – з цими словами лідер ВО Батьківщина Юлія Тимошенко звернулася до присутніх.

Віталій Нестор, Юрій Власенко та Володимир Бондаренко й інші члени столичної команди Тимошенко розповіли про напрямки та результати роботи Центру захисту киян.

–Перша проблема киян в необізнаності у питанні захисту власних прав, особливо у відносинах з органами державної влади. Ми розуміємо, що кияни не завжди можуть виділити зі свого бюджету кошти на юридичну консультацію, – підкреслив Голова Центру захисту киян Віталій Нестор, розповідаючи про  діяльність організації.

Також він розповів про соціально-освітній проект Цифрова грамотність – курси для людей старшого віку, який охопив уже близько тисячі мешканців столиці.

– Досвідчені фахівці Центру консультують киян з юридичних питань. На сьогоднішній день наші юристи опрацювали понад 5000 звернень, – зазначив керівник Юридичного департаменту ЦЗК Юрій Власенко.

До відкритого діалогу долучився Голова фракції Батьківщина в Київраді Володимир Бондаренко, який зауважив про необхідність створення подібних центрів у всіх містах України.

У своєму виступі Юлія Тимошенко також згадала основні напрямки роботи, які були представлені на форумі Новий курс.

Читайте: Тимошенко закликала шукати нові стратегії для припинення гібридної війни Росії проти України

– Зараз наша команда спрямовує всі сили, аби реалізувати ту мету, з якою прийшла в політику багато років тому – змінити нашу країну на краще. І для цього ми взяли новий курс, який складається з 4 платформ, де б зібралися найсильніші інтелектуали країни,– зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, перша платформа – стратегія миру, яка працюватиме над вирішенням питань, як вийти Україні із війни. Друга платформа –  робота над новою Конституцією, яка має бути суспільним договором та зруйнує монополізм олігархів. Третю ж платформу Тимошенко вирішила присвятити новому економічному курсу. Четверта  – стосується створення гармонійної системи життя людини.

Як повідомляється прес-службою Центру захисту киян, звернутися до ініціативи можна з будь-якими питаннями за номером гарячої лінії 0 (800) 30 2019, через сайт https://czk.org.ua або завітавши до центрального офісу вул. Архітектора Городецького, 4.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка