PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Нова ера металургії. У Дніпропетровську вироблено перші труби з «екологічно чистої сталі»

Нові труби з якісної сталі. Найсучасніший в Європі сталеплавильний комплекс «Дніпросталь» випустив першу партію власної заготовки.

Нові труби з якісної сталі. Найсучасніший в Європі сталеплавильний комплекс «Дніпросталь» випустив першу партію власної заготовки.

Зі 100 тонн сталі виготовили 94 труби довжиною 12 метрів кожна. Виробник підраховує економічну вигоду, та із впевненістю підсумовує – це нова ера в металургії.

За підрахунками Нижньодніпровського трубопрокатного заводу, економія металу може сягнути 5-ти тисяч тонн на рік. Таких показників досягли саме завдяки найсучаснішому виробництву сталі. 100% автоматизоване підприємство випускає продукцію із постійним хімічним складом. Вона не лише якісніша за звичну, а й набагато чистіша екологічно.

На повну потужність «Дніпросталь» перейде наступного року. Тоді ж компанія зупинить старе мартенівське виробництво. Відтак викиди в атмосферу скоротяться в 2,5 рази. Окрім того, завдяки переходу на нове обладнання, щороку місто-мільйонник заощаджуватиме тижневу норму газу. // Валерія Мальченко, «ФАКТИ», ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка