PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Українці переходять на самогон

Пити чи не пити? А як пити, то що?

Пити чи не пити? А як пити, то що?

Народний депутат Олег Надоша на боці самогону: «Так, я люблю самогонку, люблю її з салом, огірком, як будь-який українець, і вважаю, що це правильно».

У багатьох європейських країнах, нагадує політик, є свій традиційний міцний напій. В Грузії – чача, в Італії – грапа, в Шотландії – віскі. А в Україні виготовляти самогон заборонено законом. Навіть для власного споживання.

«Тому я вважаю, що не треба цього боятися, треба відмінити цю статтю, яка до нас прийшла ще з 1933-го року, і спокійно дозволити для своїх громадян з продуктів власного виробництва робити ці напої», – зазначає Олег Надоша.

Утім, колеги по парламенту ідею депутата не підтримали, і штраф за самогоноваріння не відмінили. Хоч усім добре відомо: мало не в кожній сільській хаті час від часу бродить брага. Ще недавно самогоном привселюдно частували гостей Сорочинського ярмарку. Але після невдалого голосування в Раді прихильники домашньої горілки бояться навіть відкрито говорити про свої вподобання.

Аби домашній продукт був якісніший, народні майстри застосовують чимало технологічних хитрощів. Водночас медики застерігають: промислове виробництво завжди буде якіснішим. І категорично не радять пити самогон, зроблений кимось не для себе.

З іншого боку, ніхто не дасть гарантію, що в магазині вам продадуть справжню горілку, а не отруйний сурогат. Ледь не щомісяця правоохоронці викривають підпільні горілчані заводи. Але на їхнє місце швидко знаходиться заміна. Надто вже прибуткова ця наливна справа. // Олександр Візгін, «ФАКТИ», ICTV

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка