ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Збірна України: програти бій – виграти війну

На очах сльози розпачу, а в серці віра в перемогу. Так залишали фан-зони по всій Україні сотні тисяч уболівальників.

Вольова перемога у першому турі над Швецією та 2 голи Андрія Шевченка зробили в очах мільйонів нашу збірну ледь не фаворитом усього чемпіонату. Про силу Франції ми знали, але вірили у команду синьо-жовтих.

Матч із Францією вийшов складним і не лише через шалену зливу. Лідери «галльських півнів» Насрі, Бензема, Рібері грають у найсильніших клубах Європи, тому і не дивно, що саме вони стали творцями успіху французів.

Вистоявши проти суперника перший тайм, на початку другого українці втратили концентрацію і пропустили двічі.

0:2 – поразка лише одного матчу, і не причина відчаю, адже найважливіша битва попереду. І перемога у матчі із Англією гарантує нам місце у чвертьфіналі Євро-2012. Націлений на перемогу і капітан нашої збірної Андрій Шевченко. Вірять у наших хлопців і мільйони вболівальників в усій Україні.

Олегу Блохіну не звикати виконувати серйозні завдання. На чемпіонаті світу в Німеччині 6 років тому збірна України розпочала турнір поразкою 0:4 від Іспанії. Здавалось Мундіаль для нашої команди завершено. Але удар команда Блохіна витримала і дійшла до вісімки найкращих збірних на планеті.

Український боксер, колишній чемпіон Європи Володимир Вірчис упевнений – у футболі як у ринзі – пропустити один удар – не означає програти бій.

«Дуже важливо після поразки вміти піднятись. Були випадки, коли боксера б’ють в ринзі, він піднімається і нокаутує свого суперника. Навпаки – це розбудить спортивну злість, навпаки надихне!», – каже Вірчис.

Тож, цілком реально, що і на домашньому Євро поразка від Франції не зупинить нашу команду.