PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Більше мільйона туристів цього року побували в Криму

Станом на 18 червня в Крим прибули на відпочинок 1,095 млн туристів, що на 8% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Більше мільйона туристів цього року побували в Криму

Станом на 18 червня в Крим прибули на відпочинок 1,095 млн туристів, що на 8% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Як повідомляє Головне управління інформаційної політики кримського уряду, найбільший ріст турпотоку спостерігається в Судаку й Феодосії, де кількість організованих відпочиваючих збільшилося на 20% і 15% відповідно. У Євпаторії й Алушті цей показник виріс на 7% і 5% відповідно. При цьому в Ялті кількість організованих туристів залишилося на рівні минулого року.

На апаратній нараді в Раді міністрів автономії в понеділок кримський прем’єр Анатолій Могильов відзначив, що збільшення турпотоку в Крим, особливо організованих туристів, позитивно відіб’ється на наповненні місцевих бюджетів. “Прибутки, які одержує Крим від туризму, будуть направлятися на реалізацію соціальних програм уряду автономії й розвиток інфраструктури”, – сказав він.

У свою чергу міністр курортів і туризму Криму Олександр Лиєв повідомив на нараді, що кількість закордонних туристів в автономії зросла майже на 10%. “В основному збільшення кількості закордонних туристів у Крим цього року відбулося з Білорусі й Росії. Для нас дуже важливо, що це зростання спостерігається в основному в сегменті організованих туристів. Саме до цього ми й прагнули”, – відзначив він.// Інтерфакс-Україна

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка