PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Будуєш літаки – отримуй квартиру

Держпідприємство «Антонов» звело два будинки для своїх працівників.

Будуєш літаки – отримуй квартиру

Держпідприємство «Антонов» звело два будинки для своїх працівників.

Приїжджай та живи. 112 родин авіабудівників сьогодні отримали омріяні службові квартири у Гостомелі, неподалік столиці. Більшість сімей раніше винаймала кімнати, тулилася в гуртожитку, чи тіснилася з батьками. А тепер – мають усе й одразу.

«Квартири повністю мебльовані, заставлені технікою, побутова техніка, усе повністю підключено до комунікацій», – каже інженер-конструктор 1 категорії ДП «Антонов» Андрій Павлюк.

Квартири отримали насамперед кращі молоді фахівці, які мають родини з дітьми. Так керівництво «Антонова» намагається залучити на підприємство молодих перспективних літакобудівників, яких переманюють за кордон. За останні 2 роки сюди прийшли 800 інженерів, конструкторів, програмістів.

Кожен такий будинок – це внесок у розвиток економіки країни – наголосив прем’єр Микола Азаров, вручаючи ключі щасливим новоселам. Подарунок від уряду – дитячий майданчик. Глава уряду закликав решту українських підприємств брати приклад з антонівців, які власним коштом звели для своїх працівників комфортне службове житло.

«Люди повинні мати стимул для того, щоб працювати на цьому підприємстві, і тому абсолютно правильно поряд з турботою про оновлення виробничих можливостей керівництво підприємства подумало про те, як закріпити людей, як вирішити їхні житлові проблеми», – каже прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Тим часом у самому Києві «Антонов» вже має три ділянки для зведення будинків. Це вже будуть власні квартири працівників. А поки радісні новосели оглядають хай і службові, але свої помешкання.

«Будемо заселятися, обживатися, думаю, все буде добре, будемо приймати гостей», – говорить начальник штабу льотної служби ДП «Антонов» Андрій Антонов.

//ICTV

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка