PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Проведення референдуму підтримали 334 тисячі киян

На підтримку місцевого референдуму в Києві зібрано 334 тисяч підписів киян

Проведення референдуму підтримали 334 тисячі киян

На підтримку місцевого референдуму в Києві зібрано 334 тисяч підписів киян, що є достатнім для оголошення референдуму, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“Першому київському референдуму – бути: 334 тисячі підписів на підтримку ініціативи Олександра Попова про проведення міського плебісциту протягом 30 днів зібрали ініціативні групи у всіх районах міста. “За” проведення референдуму висловилися 16% киян, це на 114 тисяч осіб більше, ніж вимагає законодавство”, – говориться в повідомленні прес-служби.

Представники всіх ініціативних груп пройшли урочистою колоною по Хрещатику, щоб передати підписні листи в Київську міську раду.

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов вийшов привітати прихильників референдуму.

“Я вітаю всіх киян з ще однією перемогою на шляху до відновлення в Києві справжнього народовладдя. Зараз наше завдання – вирішити питання про призначення дати проведення референдуму”, – заявив О. Попов.

За інформацією прес-служби КМДА, 10 квітня “за ініціативою і за участю” О. Попова відбулися перші збори з питань проведення Першого київського референдуму. У другій половині квітня такі ж збори відбулися у всіх районах столиці. Всього було створено 61 ініціативну групу.

Згідно з чинним законодавством, ініціативні групи протягом 30 днів повинні були зібрати не менше 10% підписів киян від загальної кількості зареєстрованих виборців, тобто 216 тис.

На референдум пропонується винести три питання: про включення щорічно в бюджет Києва надання адресної матеріальної допомоги пенсіонерам і надбавок працівникам бюджетної сфери, про створення муніципальної міліції і затвердження “базових проектних рішень нового Генерального плану розвитку Києва”.

О. Попов вважає, що референдум може бути проведений одночасно з парламентськими виборами 28 жовтня 2012 року.

У Центральній виборчій комісії вважають можливим проведення місцевого референдуму в Києві одночасно з виборами у Раду.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка