PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Росія боїться бунту в Криму

Навесні минулого року Росія всіляко обіцяла підтримку і колосальне фінансування Криму. Однак обіцяного, як кажуть, три роки чекають. Сьогодні гроші на півострові йдуть зовсім на інші потреби.

Росія боїться бунту в Криму

Навесні минулого року Росія всіляко обіцяла підтримку і колосальне фінансування Криму. Однак обіцяного, як кажуть, три роки чекають. Сьогодні гроші на півострові йдуть зовсім на інші потреби.

На сьогоднішній день для уряду Росії головним завданням є переналаштування всіх кримчан у справжніх росіян, щоб місцеве населення не могло допустити навіть думок про повернення до складу України.

– Головна інформаційна атака, яка йде в голови сучасного жителя Криму – ніякий ти не кримчанин, ти російська людина, і бути ти повинен з Росією. Ось про що вони говорять, – пояснює психолог Вадим Колесников.

Але з часом багато жителів почали поступово «тверезішати».

– Люди зіткнулися з низкою проблем, невизнанням, в першу чергу, – розповідає головний редактор видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва. – Вони зрозуміли, що їх жодна поважна цивілізована держава не визнає. Навіть не дивлячись на підвищення рівня зарплат і пенсій, залишаються проблеми, пов’язані із забезпеченням продуктами, зростання курсу долара, всі послуги подорожчали.

Люди незадоволені, вони не отримали обіцяного, їхнє майбутнє незрозуміле і туманне. Тепер головне завдання Кремля не зробити все, що обіцяли, а зробити так, щоб їх не вважали ворогами. У цьому випадку є вже давно відпрацьований план – знайти нового ворога! Сьогодні в Криму йде цілеспрямована антиукраїнська пропаганда, адже незважаючи ні на що, зв’язок півострова з Україною ще дуже сильний, як на емоційному, особистісному рівні, так і інституційному.

– Вони дуже культивують цю ненависть до всього українського, зокрема спалюючи підручники, забороняючи українську символіку, прапори. І тому дійсно є градус ось цієї ненависті серед ура-патріотів. Він досить високий, – пояснює Севгіль Мусаєва.

Нагнітаючи антиукраїнські настрої, Росія хоче, в першу чергу, назавжди емоційно відірвати Крим від України. Те, що розцінки на поставку води та електроенергії в Крим, з урахуванням захоплення його Росією, переглянути логічно – це факт, але все це подається зовсім під іншим кутом.

– Це подається, ніби Україна хоче знищити Крим, і що вона свідомо діє проти жителів Криму, – пояснює політолог Володимир Фесенко. – Така ось груба антиукраїнська пропаганда, спрямована на те, щоб пом’якшити гірку оскому розчарування від того, що вже вийшло. А з іншого боку все-таки і далі продовжувати процес відторгнення Криму від України вже у свідомості людей.

Кримська бандитська влада намагається перекласти свою неспроможність і неефективність на плечі України. Сьогодні на півострові отримали свободу для своєї агресії російські націоналісти, які просто горять ненавистю до всього українського.

– Значна частина населення вважає, що влада все робить правильно, а всьому виною – злісний Захід, який ненавидить Росію і будує проти неї інтриги, – розповідає російський політолог Андрій Окара. – Поширюються такі ідеї, що, мовляв, насправді це не Росія воює проти України, а Америка воює проти Росії на території Донбасу руками українців.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка