Напередодні в Широкиному кілька годин точився бій. Атаку бойовиків наші армійці відбили. Поранено двоє українських військових.
Цієї ночі терористи понад 20 разів відкривали вогонь. На Артемівському напрямку з артилерії двічі обстріляли Курдюмівку. З мінометів та гранатометів били по наших позиціях біля Кірового, Лозового, Золотого та Неліпівки.
Читайте: До кінця війни 3 роки
На Донецькому напрямку цілили по Пісках та Авдіївці. У самому Донецьку зруйновано кілька житлових будинків та мечеть.
Ворог продовжує нарощувати силу. За даними сил АТО, в район Горлівки бандити перекинули понад 10 гаубиць та кілька самохідних артилерійських установок. Біля Травневого зафіксовано два танки, чотири бойові машини піхоти. Жителі окупованого Харцизька повідомляють: під вечір у місто прибув вантажний потяг із військовою технікою для терористів. // ICTV

