Українські військові захопили кулемет Утес, з якого російський актор Михайло Пореченков стріляв по захисниках Донецького аеропорту.
Про це повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.
– Українські військові тримають позиції та у разі будь-яких спроб окупантів просунутися вглиб території дають рішучу відсіч. Так, днями військовослужбовці, які несуть службу на ділянці між Красногорівкою і Мар’їнкою, захопили так званий кулемет Пореченкова, – сказав він.
Мотузяник зазначив, що українські військові відбили атаку диверсійної групи і захопили кулемет Пореченкова.
Читайте: “Культурний рекет”: Міхалков і Пореченков ділять бізнес у Криму
– Тепер цей військовий трофей послужить українському війську, – сказав речник АП.
Нагадаємо, 30 жовтня 2014 року Пореченков відвідав окупований російсько-терористичними військами Донецьк. В рамках “візиту” він стріляв з кулемета в бік українських військових і закликав бойовиків не здаватися. Після чого його оголосили в розшук за підозрою в теракті.