PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Чим небезпечний неправильний прикус

Пам’ятайте, неправильний прикус зубів у дитини перша ознака некрасивої усмішки в майбутньому.

Чим небезпечний неправильний прикус

Для того, щоб уникнути проблем в майбутньому, потрібно вчасно почати виправляти прикус. Для вирівнювання зубів використовують лікування брекетами або ж систему трейнер (капами) спільно з методикою міогімнастики Австралійського ортодонтичного центру.

Дуже важливо своєчасно звернути увагу на формування прикусу в дитинстві (рекомендується звернутися до фахівця не пізніше, ніж в 7 років). Оскільки найкраще лікування – це профілактика. Саме своєчасне усунення шкідливих звичок, нормалізація функцій м’язів лицьової області та лікування молочних зубів може попередити зубощелепну аномалію. Великий спектр ортодонтичних апаратів, міогімнастика, дихальні програми допоможуть якісно і ефективно впоратися з поставленим завданням, щоб в майбутньому не повертатися до цього питання.

Дивіться: Алергія: види, лікування і симптоми.

Але якщо неправильний прикус існує вже в дорослому віці, вам не варто засмучуватися. Завжди його можна виправити. Для цього використовують різні види брекет і трейнер системи, які часто поєднуються з незнімними апаратами, мініімплантами, іноді навіть з ортогнатичною хірургією. Одним з основних етапів є грамотна діагностика і планування лікування висококваліфікованими фахівцями. Дуже часто лікування комплексне і проводиться в команді з іншими фахівцями, для досягнення максимально ефективного результату.

Важливо пам’ятати, що неправильний прикус не тільки псує зовнішній вигляд, але і може привести до проблем з шлунково-кишковим трактом, болів в скронево-нижньощелепному суглобі, головних болів, погіршення загального стану організму.

Нагадаємо, виїзди лікарів до пацієнтів додому скасовувати не будуть.

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка