ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Без інфоцентрів діла не буде. Чому туристи оминають Карпати та обирають Грузію

Українські гори манять автентикою, традиціями, краєвидами та пропонують відповідний сервіс. В цьому році кількість туристів у Карпатах зросла на 15%. До того ж на відпочинок приїжджають не тільки українці, а й іноземці.

Утім інфоцентри, які б мали розповідати про місцеві принади, досі не працюють. Промоція усієї туристичної галузі в Україні стоїть. Інша справа – Грузія, маленька країна за кілька років збільшила туристичний потік майже вдвічі.

Читайте: У Туреччині на відпочинку отруїлися 80 туристів

У 2019 році туристів на заході України побільшало: українців на 10%, а іноземців – на 15%. Показати є що, та де про все дізнатися – невідомо. Візит-центр на Верховинщині будують 5 років. На це отримали €250 тис. грантових коштів, відкритись мали ще два роки тому.

Верховина – це унікальний район з гуцульським колоритом, звичаями, обрядами та давніми промислами. Тут немає жодного виробництва, тож туризм єдиний варіант для розвитку, а ось державної підтримки, окрім заяв – немає.

А от Грузію в 2018 році відвідали майже 9 млн людей, прибуток – понад $3 млрд. Грузія навчилася приваблювати туриста, а Україна, з не менш яскравим колоритом та повною відсутністю державної програми, поки пасе задніх.

Нагадаємо, в Одесі туристу з Бразилії зламали ребра та відібрали майже $40 тис.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка