Допомога бійцям на передовій! Тонкощі роботи медиків у зоні АТО

Чергова ротація медиків першого добровольчого мобільного шпиталю, котрі працюють на Приморському напрямку – сім мобільних груп. Це волонтери, які на місяць залишають цивільну роботу, аби допомогти бійцям на передовій.

Для Руслана з Вінницької області це вже третя ротація на лінії зіткнення. Вперше потрапив сюди ще у 2016-му. У цивільному житті Руслан – лікар-інтерн, який ще продовжує навчання. Розповідає, про мобільний шпиталь дізнався з інтернету й одразу вирішив приєднатися до волонтерів. Хоча й важко було переконати у такому кроці рідних.

Дивіться: Королівська бригада АТО: як дівчата-парамедики рятують життя

У складі мобільних бригад – волонтери зі всіх регіонів України. Микола з Києва – тут працює водієм. У 2014-тому на фронт потрапив за мобілізацією. А повернувшись додому, вирішив, що й далі допомагатиме побратимам.

Волонтери регулярно працюють поряд з військовими медиками. З початку бойових дій рівень професійності останніх значно зріс. Втім, від допомоги добровольців військові лікарі наразі не відмовляються. Така підтримка вкрай потрібна – адже ворожі обстріли тривають. Лише за цей тиждень медики і волонтери рятували життя і здоров’я 13-м нашим пораненим захисникам.

До слова, безкоштовна медицина для Донбасу – проект Геннадія Друзенка у Нових лідерах.

Теги: ,
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка