Фундамент поплив, стіни валяться – десятки людей у Луцьку можуть стати безхатьками

У Луцьку будинок сповзає просто під стіни міської ради. Та рятувати його ніхто не поспішає. У старому дерев’яному помешканні, де живуть майже 30 людей, третина з яких малі діти, немає живого місця.

Наскрізні тріщини у стінах, гнила стеля, фундаменту взагалі немає. Днями там впала частина стіни, що дуже налякало людей. Та чиновники лише руками розводять: мовляв, то клопіт мешканців, адже квартири приватизовані, і створено ОСББ.

Тож і рятувати свій будинок мусять самі. Люди у відчаї, адже ремонтувати щось у гнилому старому будинку марно. А в черзі на нове пільгове житло стоять уже по 40 років.

Днями тут впала частина стіни, дивом ніхто не постраждав. Будинок зведений ще 1903-го року з дерев’яних дошок, без фундаменту. Сьогодні ж на ньому немає живого місця. У стінах наскрізні діри, стеля прогнила.

Дивіться: Ми – не бомжі, ми – люди! Сім’ї залізничників десятки років живуть у вагончиках

Важко повірити що в такому  будинку живуть люди. Тут просто на очах осипаються стіни, а на розбиті сходинки, що ведуть до квартири навіть страшно ступати.

Відремонтувати чи укріпити будинок люди не можуть, адже старі стіни просто не витримають навантаження. Мешканці лише підліплюють та підфарбовують всередині, та марно.

Таким будинком у центрі міста можна хіба туристів лякати, кажуть люди. Він сповзає просто під міську раду, та чиновникам не соромно. Адже, квартири приватизовані, створено ОСББ.

І таких будинків у Луцьку немало. Ця двоповерхівка в жалюгідному стані, але вона  пам»ятка архітектури державного значення, тож покращувати свої житлові умови людям заборонено.

Купити власне житло в людей, які живуть у старих будинках, можливості немає. Десятки років вони стоять у пільгових чергах на державні помешкання. Та вона майже не рухається.

До слова, в Старобільську “жартівники” відкрили дамбу, мало не затопивши сотні будинків.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка