ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Футуризм і технології: якими будуть архітектурні візитівки України

Вітчизняні забудовники дедалі активніше підхоплюють світові тренди. Тепер модно створювати не прості прямокутні коробки, а цілі окремі світи у самому серці міста – з футуристичними формами та сучасними технологіями.

Архітектурний світ вже кілька десятиріч сміливо експериментує з формами та лініями.

5 веж із білосніжними фасадами, з’єднані між собою внутрішніми переходами. Це і житлові будинки, і  бізнес- ценри, і ТРЦ, а ще школи, садочки, парки, спортивні зали та ресторани. Таке собі місто майбутнього у самому центрі столиці. Український проект виборов престижну європейську премію в галузі нерухомості.

Дивіться: Прості матеріали та енергоощадність: як Польща вирішує проблеми з житлом

Автор міста майбутнього – Дніпровський архітектор Олександр Зеров, каже, його проект уособлення сучасного цифрового світу. Де вкрай важливо – раціонально використовувати всі ресурси природи.

Тож, українці щораз активніше підхоплюють світовий тренд комфортного міста у місті – коли в одному комплексі є вся необхідна інфраструктура.

Тепер модно створювати окремі світи – з футуристичними формами та енергоощадними технологіями. І такі комплекси можуть стати сучасною візитівкою столиці.

До слова, архітектура для людей: як облаштовують публічний простір у Польщі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка