ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Хто найсильніший з силовиків: змагання з кросфіту у Миколаєві

В Миколаєві змагались кращі атлети серед силовиків. 11  команд з Києва, Запоріжжя, Одеси, Маріуполя і Миколаєва представляли патрульних, спец призначенців поліції, рятувальників, авіацію, морську піхоту і військових курсантів боролися за перемогу у кросфіті.

Ця система фізичних вправ є базовою для підготовки солдатів у кращих арміях світу. Вона робить бійця сильним, витривалим, швидким, координованим. Ще більші навантаження додала 30-ти градусна спека і неочікувана гроза.

Power battle для сильних чоловіків – це: біг на 400 метрів, жим штанги, підтягування, веслування на тренажері, аеробайк, підкидання і присідання з 6 кілограмовим м’ячем-медболом. У південну спеку і несподівану грозу посеред центральної площі Миколаєва відбулися змагання з кросфіту.

Дивіться: Cмуга перешкод по-українськи: правила участі та бар’єри

Вправи тільки на перший погляд легкі, навіть треновані чоловіки після них падали безсилі. Але атлети не кидають занять, бо універсальна силова підготовка допомагає у службі. Морський піхотинець Сергій Назаренко  займається кросфітом навіть на бойовому чергуванні, на сході і це рятує йому життя.

Щороку кількість змагань з кросфіту в країні збільшується, а їх рівень наближається до європейського. Тепер у Європі перемагають українці.

Валерій Кисель та його команда 2 роки тому першими в країні почали тренувати військовослужбовців, поліцейських і рятувальників. Хлопці мріють зробити кросфіт офіційним курсом загальної фізичної підготовки українських силовиків.

До слова, у Дніпрі встановили рекорд зі слеклайну на висоті 94 метри.

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка