Колонізація Марсу: кого відправлять та що можна робити на Червоній планеті

Колонізація Марсу: кого відправлять та що можна робити на Червоній планеті

Не лише дістатися Марса, а й зробити його другим домом для людства. Такі ідеї для американського інженера Роберта Зубріна не фантастика – він упевнений: людина прилетить на Червону планету вже в найближчому майбутньому, побудує там колонії й вироблятиме ракетне паливо.

Засновник Марсіанської спільноти, автор концепції колонізації червоної  планети переконує: місія на Марс – це інвестиція в майбутнє, яка не лише врятує нашу цивілізацію, а й виведе її на абсолютно новий рівень розвитку.

Читайте: NASA представило проекти житла на Марсі

Першим марсонафтам доведеться не солодко: на їхні плечі ляже побудова поселень і тисячі досліджень. Усе це – в умовах відсутності звичних нам повітря та ґрунту. Але Зубрін вірить: згодом люди зможуть не лише розбудувати на новій планеті цілі міста, а й поступово змінити її атмосферу.

Одним із перших колонізаторів Марса має шанс стати наш співвітчизник – Сергій Якимов. Уродженець Житомира, випускник столичного КПІ нині живе в Лос-Анджелесі й входить у сотню претендентів для першої в історії місії проекту “Марс ван”. Їх готують до польоту в один кінець із цілком конкретним завданням – заселити планету. Так Марс у перспективі стане схожим на Землю й відкриє людям ключ до колонізації наступних світів, уже за межами Сонячної системи.

До слова, Факти ICTV розповідали про “гелікоптер” для дослідження Марса

Артур Свинаренко
Категорії: Космос