ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Коворкінг: що це таке та як працює у Варшаві

Якщо маєш ідею, важливо знайти місце, де над нею працювати. І в цьому сенсі Польща пропонує офіси і коворкінги на будь-які забаганки. З купою вигод , а головне – часто навіть безкоштовно.

Коворкінг компанії Гугл створили спеціально для тих, хто має геніальну ідею і шукає місце, де над нею попрацювати. Багато світла, швидкий Інтернет, кімната відпочинку. І все це безкоштовно. Окремі місця для телефонних розмов, шафи для особистих речей. І ще й на кожному кроці стимули розвиватися.

Читайте: ДТП з автобусом у Польщі: постраждали українці

Їх часто облаштовують у скляних висотках, які так популярні нині на Заході. Але і в простих бізнес-центрах усе, щоби працівник не був прив’язаний до столу, комп’ютера чи до будь-якого іншого місця. Бо для більшості молодих працівників  важливі  свобода та комфорт.

Якщо не вдалося знайти безкоштовне місце для роботи, завжди можна орендувати. У  найбільших містах середня вартість місячної оренди 30 квадратних метрів із комп’ютерами 1500 злотих – це приблизно 12 тисяч гривень. Для трьох працівників це більш ніж доступно.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що офісна робота сприяє розлученню.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка