ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Лікують безкоштовно. На Рівненщині медикам третій місяць не платять зарплати

В декількох областях не можуть виплатити зарплати працівникам райлікарень. На місцях пояснюють, що медичної субвенції до кінця року не вистачає. В Міністерстві охорони здоров’я ж кажуть, що насамперед це проблема місцевої влади, яка утримує ці заклади, саме вони повинні дофінансовувати лікарні.

В місті Дубно на Рівненщині медики навіть перекривали міжнародну трасу. Персонал районної лікарні з вересня не отримує грошей.

Дивіться: Білборди ганьби у центрі Мукачевого – комунальники привертають увагу боржників

Грошей на зарплату в районі вже немає, кажуть у лікарні. До кінця року бракує більш як 7 млн грн. Та половина пацієнтів – з Дубна. Тож було б справедливо, якби місто за них і розрахувалося. Та тут чиновники порозумітися не можуть.

Бюджет району зменшився в рази, тому грошей на зарплату і забракло, а медичної субвенції не вистачило. Загалом області для медиків потрібно ще понад 80 млн грн.

І така ситуація не лише на Рівненщині, медичної субвенції на зарплати до кінця року не вистачає ще декільком областям. У Міністерстві охорони здоров’я нарікають на роботу місцевих рад, які утримують ці заклади і повинні дофінансовувати їх, якщо субвенції не вистачає. Однак таки планують виділити 700 млн грн на погашення боргів.

Нагадаємо, в Україні медики, які працювали у зоні проведення ООС, можуть отримати статус учасника бойових дій.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка