ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Не платить один – відключають усім: у Миколаєві цілі будинки без газу

Всі за одного – нове гасло миколаївських газовиків. Вони відключають від палива увесь будинок, навіть якщо заборгував бодай хтось один.

Метод не розрахований на те, щоб на неплатників тиснули сусіди – виправдовуються в Миколаївгазі. Свої дії пояснюють плановою перевіркою, яку не можуть здійснити у квартирах боржників, а, отже, і подати газ усім.

Міські депутати навіть мораторій накладали на відключення газу. Але постачальнику байдуже.

Миколаївгаз щодня відключає кілька будинків. У деяких немає газу по два-три місяці. Люди у відчаї, навіть б’ються з сусідами-неплатниками. У підприємстві виправдовуються – це не боротьба з боржниками. Більшість вимкнень пояснюють плановим обслуговуванням мережі, після якого треба перевірити газові прилади у кожній квартирі.

ДивітьсяПункти обігріву у Черкасах: хто може звернутися та адреси

Сумлінні платники за спожитий газ залишаються заручниками старих мереж, де є лише один кран для всіх квартир. Вимкнути паливо одному споживачеві можна тільки у нових будинках.

До слова, майже тисяча будівель без тепла. У столичному Солом’янському районі стався прорив тепломережі. Без опалення 23 садочки, 11 шкіл, 10 лікувальних закладів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка