Новинки кіно: чим здивують та що подивитися

У прокат виходить нова українська стрічка Коли падають дерева режисера Марисі Нікітюк. А ще фільм, якого кіномани чекали 19 років – Чоловік, який вбив Дон Кіхота.

Хижак

Смертоносні мисливці  стали ще дужчими, кмітливішими й страшнішими, генетично удосконалили себе за допомогою ДНК інших істот. За сюжетом маленький хлопчик випадково провокує їхнє повернення на Землю – і тепер лише різношерста команда з колишніх військових та обуреного викладача точних наук здатна врятувати  від загибелі людську расу.

Нас не наздогнати

Спонтанний і привабливий Абель – неймовірний коханець і затятий гравець. Після несподіваної зустрічі з ним буденне життя Елли кардинально змінюється. Разом вони кидаються у підпільний світ казино, де всім заправляють адреналін та високі ставки, і ще більший ризик. Історія кохання, яка почалась зі звичайного парі, швидко перетворюється на неконтрольовану жагу до гри і пристрасть одне до одного.

Чоловік, який вбив Дон Кіхота

Сюжет побудований навколо режисера, який знімає в Іспанії рекламу, і у пошуках натхнення відправляється в село, де 10 років тому створив свій дипломний фільм – про Дон Кіхота. Там головний герой  зустрічає божевільного старого шевця, котрий повірив, що він і є справжній Дон Кіхот. Старий прийняв режисера за свого вірного зброєносця Санчо і насильно потягнув в небезпечну подорож, де реальність трансформується у фантазію.

Коли падають дерева

Події відбуваються в українській провінції. Там розгортається історія підлітка Лариси та її коханого молодого бандита Шрама. Лариса хоче творити свою долю власними руками, та за любов її засуджує родина. Це драма, що спонукає задуматися про роль стереотипів в нашому житті.

Читайте: Рецензія на фільм Праведник 2: старий, злий МакКол

До слова, Факти ICTV вже переглянули фільм Чоловік, який вбив Дон Кіхота і готові поділитися з вами своїми враженнями.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка