Оновлений дизайн та інтелектуальні функції: новий QLED TV від Samsung

Уявлення про телевізори змінюються. Це довела компанія Samsung на заході First Look у Нью Йорку наприкінці минулого тижня. У будівлі Американської фондової біржі було представлено нове покоління QLED телевізорів з оновленим дизайном та інтелектуальними функціями.

На заході були створенні спеціальні зони, де відвідувачі змогли особисто познайомитись з новими функціями лінійки QLED TV 2018. Режим Ambient Mode розширює можливості телевізора. Навіть будучі вимкненим, технологія перетворює його в інформаційний центр, який може відображати новини, погоду та арт-зображення. Також технологія аналізує поверхню за телевізором і може зливатись з нею.

Технологія єдиного невидимого підключення об’єднала кабелі живлення, передачі даних і зовнішніх пристроїв в одному рішенні. На презентації представники компанії Samsung розповіли про особливості нової лінійки телевізорів, які дозволяють користувачам витрачати більше часу на речі, які їм дійсно подобаються.

Дивіться: Топ-3 новинки Женевського автосалону

Телевізор легко налаштувати за допомогою смартфона. Підключені побутові пристрої можуть об’єднуватись у єдину мережу і керуватись за допомогою телевізора. Особливий акцент був зроблений на телевізори з ультра великими діагоналями та аудіо пристрої.

Пристрої створені для повного занурення у події на екрані та отримання задоволення від перегляду. Структура контрольованих світлодіодів гарантує оптимальний рівень контрастності зображення у будь-якій точці екрану. Компанія Samsung планує і надалі втілювати у життя передові ідеї та впроваджувати інноваційні рішення, щоб створювати кращій світ, наповнений новими технологіями.

До слова, Факти писали, коли Apple представить новинки 2018 року.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка