ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Патрульна поліція та прикордонна служба. На Волині є 4 тис. вакансій для ветеранів АТО

Знайти роботу і повернутися до мирного життя. На Волині ветеранам війни на Донбасі допомагають працевлаштуватися. У рамках спеціального проекту організували семінари. Де воїни зустрічалися із потенційними роботодавцями.

Анатолій рік служив на сході під час першої хвилі мобілізації. Повернувшись із фронту, два роки працював у патрульній поліції. Та зрештою вирішив організувати свою справу. Так з’явилася ідея відкрити кав’ярню.

Частину стартового капіталу, близько 40 тис. грн – надали у центрі зайнятості. Запропонували курси з основ ведення бізнесу. Тепер вже своїм досвідом Анатолій ділиться з колишніми армійцями Волині та Рівненщини.

Дивіться: Танго-терапія. У столиці ветеран АТО дає безкоштовні уроки танців

Учасники бойових дій вчаться шукати роботу – правильно складати резюме, обирати професію, яку можуть опанувати після війни.

Нині офіційно на Волині майже чотири тис. вакансій. Серед них чимало робітничих професій. Водночас на обліку – 700 учасників АТО, які шукають роботу.

У центрі зайнятості визнають – не всі хочуть брати на роботу колишніх АТОвців. На зустріч прийшли півтора десятка роботодавців з тих, які готові розповісти учасникам семінару про вакансії, вимоги та умови праці на їхніх підприємствах.

За 5 років на облік до місцевого центру зайнятості стали майже чотири з половиною тисячі учасників АТО. Третина з них знайшли роботу. Ще дві сотні отримали гроші на власну справу.

І якщо бодай ще частина хлопців знайде роботу завдяки цьому проекту, це вже перемога, кажуть організатори. Адже для них це не лише можливість заробити, а й повернутися до звичного цивільного життя серед родини, друзів і нових колег.

До слова, ігри героїв у Харкові: ветерани АТО з 10 міст змагалися за перемогу.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка