ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Програма Sanofi Genzyme: необхідна терапія орфанних пацієнтам в Україні

Михайло має рідкісну генетичну хворобу, яка, на превеликий жаль, є невиліковною та потребує постійної медичної підтримки. Вже 15 років йому допомагає гуманітарна програма Sanofi Genzyme. Тож він долучився до панельної  дискусії Гуманітарна допомога для пацієнтів з орфанними захворюваннями: ефективна модель державно-приватного партнерства.

Метою зустрічі став спільний пошук державою та приватним сектором можливостей гарантувати життєво необхідну терапію більшій кількості орфанних пацієнтів в Україні.

Дивіться: Епідемії дифтерії немає, вакцин достатньо – Скалецька

Гуманітарна програма Sanofi Genzyme була започаткована в Україні у 2002 році і тривалий час була єдиною можливістю для українських пацієнтів з рідкісними захворюваннями одержати життєво необхідне  лікування.

Організатори панельної дискусії сподіваються, що подібний формат діалогу стане регулярним і проходитиме щорічно за участі представників держави.

Нагадаємо, мета гуманітарної програми Sanofi Genzyme – надавати пацієнтам підтримку з моменту діагностування рідкісної хвороби до включення їх у програму лікування коштом держави.

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка